Strona główna Napisz do Nas Wiarygodna firma
Wiarygodna firma
Wiarygodna firma
Perspektywy
Wiarygodna firma

Perspektywy w systemie partnerskimKażdy kto przystępuje do Programów Partnerskich chce na tym uczestnictwie zarobić. Często współpraca kończy się po pojedynczej akcji. Osoba lub firma uczestnicząca w PP raz poleca, otrzymuje za to prowizję i na tym kończy się współpraca. Aby dalej zarabiać trzeba ponownie pozyskać kolejną osobę poleconą.

Nasz program partnerski jest całkiem inny. Jako jedyni w internecie zgodnie z naszym Kodeksem Dobrych Praktyk, współpracujemy z naszymi partnerami aż do samego końca. Stosujemy efektywny sposób nagradzania osób które promują nasz Certyfikat Wiarygodna Firma PL.

To oznacza tylko jedno. Jeśli pozyskasz klienta na Certyfikat Wiarygodna Firma PL, będziesz dostawać prowizję od jego wpłat abonamentowych aż do momentu gdy firma ta przestanie współpracować lub z jakiegoś powodu zostanie jej odebrany certyfikat za złamanie regulaminu lub kodeksu dobrych praktyk.

Podsumowanie perspektyw
Jeśli pozyskasz kilku klientów którzy otrzymają Certyfikat Wiarygodna Firma PL, zapewnisz sobie stały dochód pasywny. Pieniądze zawsze przy przedłużeniu przez klienta abonamentu, będą naliczane na poczet Twojej prowizji. Zyskaj stały dopływ pieniędzy, pozyskując zaledwie kilku klientów na nasz produkt możesz sprawić że przyszłość będzie bardziej przewidywalna.

W Polsce jest zarejestrowanych ponad 4 miliony firm. Każda z nich to potencjalny klient naszego przedsięwzięcia. Wystarczy że zapoznasz właściciela lub osoby decyzyjne z naszą ofertą a możesz liczyć na szybkie przeobrażenie go w naszego kontrahenta. A to sprawi że w szybki i łatwy sposób osiągniesz pierwsze dodatkowe zarobki.
Wiarygodna firma
Wiarygodna firma