Strona główna Napisz do Nas Wiarygodna firma
Wiarygodna firma
Wiarygodna firma
Agencje
Wiarygodna firma

Agencje reklamoweNasz program partnerski to również wspaniałe narzędzie dla agencji marketingowych które specjalizują się w pozyskiwaniu klientów. Za pomocą naszych materiałów reklamowych każda agencja reklamowa może w prosty sposób pozyskać dodatkowy pasywny dochód.

Zasady współpracy są takie same jak w przypadku indywidualnych przedstawicieli handlowych. Każdy pozyskany kontrahent na Certyfikat Wiarygodna Firma PL generuje dla polecającego 25 % prowizji od wpłaty netto z abonamentu. Prowizja jest naliczana do momentu aż kontrahent zrezygnuje z współpracy.

Wygeneruj stały pasywny dochód dla swojej firmy.
Zapewnij swojej firmie stały dochód z przeprowadzonych działań. To najbardziej uczciwy program partnerski. Zarabiasz do momentu aż kontrahent sam nie zdecyduje o odejściu z programu. Zapewnij sobie stabilność zarobków na dowolnym poziomie. Twoja wysokość prowizji jest zależna tylko od ilości pozyskanych kontrahentów.

Stworzyliśmy mechanizm który w 100% w najkrótszym czasie przekierowuje potencjalnego zainteresowanego na specjalną podstronę z formularzem rejestracyjnym. Dzięki temu osoba polecona nie zgubi się na stronie i szybko przekaże dane do formularza rejestracyjnego.
Wiarygodna firma
Wiarygodna firma